INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Goca, mos u mërzisni! Këngëtari i famshëm seksi sapo konfirmoi lidhjen GAY: TË DUA! [FOTO]

Goca, mos u mërzisni! Këngëtari i famshëm seksi sapo konfirmoi lidhjen GAY: TË DUA! [FOTO]

Publikuar më: 12:47 27-03-2019

Ai është një ndër këngëtarët më të mirë të muzikës pop dhe rock e sigurisht shumë i pëlqyer nga femrat për pamjen që ka. Mirëpo shumë prej tyre mund të jenë mërzitur kur Adam Lambert konfirmoi se është i dashuruar me një mashkull, pikërisht me modelin Jaci Costa Polo.

Çifti i ri shpalli dashurinë për njëri-tjetrin duke e bërë zyrtare lidhjen në Instagram pasi publikoi një foto me të dashurin dhe shkroi “Të Dua”. Një ndjekës në Instagram e pyeti personalisht këngëtarin nëse po e bënte zyrtare lidhjen dhe ai ia ktheu kështu:

“Zemër ne e kemi bërë zyrtare prej muajsh. Instagrami nuk është rojtari i të vërtetës sonë”.

LUV U @javicostapolo ?

A post shared by ADAMLAMBERT (@adamlambert) on

Article Logic
Execution time: 0.0032920837402344