INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Goca! Dua Lipa sapo na tregoi të gjithave trendin e thonjve për këtë vit dhe qenkan WOW! [FOTO]

Goca! Dua Lipa sapo na tregoi të gjithave trendin e thonjve për këtë vit dhe qenkan WOW! [FOTO]

Publikuar më: 16:55 13-01-2019

Viteve të fundit, arti i thonjve është komplikuar tejet mase dhe herë pas here zbulohen trende të reja. 

2019 është viti kur duhet të ndryshoni; ndryshoni modelin e flokëve, investoni në produkte cilësore bukurie, dhe mos harroni, manikyrin e ëndrrave! Michelle Humphrey është artistja e thonjve tek e cila “ falet“ Dua Lipa, dhe ajo tregon cfarë preferohet këtë vit!

xhel.jpg

Xhelatina transparente

camc.jpg

Tonet e “camcakëzit“

fa.jpg

Thjesht dhe pastër

xate.jpg

Vezullimi i xixave

xix.jpg

 

Mania e mustardës

msg.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0074479579925537