INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Georgina e Ronaldos komenton në foton e familjes së Griezmann, por fansat ''e masakrojnë'': Çdokush ka të...[FOTO]

Georgina e Ronaldos komenton në foton e familjes së Griezmann, por fansat ''e masakrojnë'': Çdokush ka të...[FOTO]

Publikuar më: 20:18 11-10-2018

Griezmann është një ndër futbollistët më të mirë të momentit dhe shumë aktiv në rrjetet sociale, ku përveç fotove e videove nga bota e futbollit, ai bën shpesh postime gazmore, por edhe familjare. Së fundmi ai ka lajmëruar që do të bëhet sërish prind dhe gruaja e tij Erika Choperena do të sjellë në jetë një djalë. Erika publikoi një foto shumë të ëmbël familjare në instagram ku njofton se është shtatzënë me një djalë dhe një urim e mori nga e dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez.

Kjo e fundit i tha që është e lumtur dhe tha që djali do të kujdeset për motrën e tij Mia dhe do të mbajë në kontroll të dashurit që ajo mund të ketë në të ardhmen.

 

Mirëpo fansat nuk e pëlqyen aspak këtë koment dhe të gjithë në një mendje i thanë se çdokush ka të drejtë të jetojë jetën e tij dhe nuk mund t’ia kontrollojë dikush tjetër. Ata i thanë që ky është një koment maskilist dhe me siguri Georgina është penduar.

DSAT.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0033988952636719
    array(1) { ["section"]=> string(110) "georgina-e-ronaldos-komenton-ne-foton-e-familjes-se-griezmann-por-fansat-e-masakrojne-cdokush-ka-te-foto-74942" }