INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gaz Paja largohet nga Portokalli? [FOTO]

Gaz Paja largohet nga Portokalli? [FOTO]

Publikuar më: 15:00 09-10-2017

Ndryshe nga herët e tjera, në këtë sezon “Portokalli” është përballur me shumë të papritura.

Largimi i aktorëve nga spektakli duket se u kthye në një tendencë sepse lajmet për largimet e tyre erdhën njëri pas tjetrit . Pas  dyshes, Bes Kallaku dhe Erion Isai, vetëm pak javë më parë u fol edhe për largimin e Florian Binajt i cili luante rolin e policit. I radhës që do të merrte këtë vendim, do të ishte Gazmend Paja. Madje aktori e ksihte shprehur kohë më parë se mund të largohej nëse nuk do t’i jepej hapësirë për një personazh të ri që ai dëshironte të vinte në skenë. Dhe si duket, kjo kërkesë e tij nuk është prandaj u vu re mungesa e Pajës në në skenë në këtë sezon të  “Portokalli”. 

703950.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033831596374512