INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gati për martesë? Arbenita ndan momentet më të bukura me FERON dhe mënyra si e thërret tregon shumë për lidhjen e tyre! [FOTO]

Gati për martesë? Arbenita ndan momentet më të bukura me FERON dhe mënyra si e thërret tregon shumë për lidhjen e tyre! [FOTO]

Publikuar më: 14:09 12-06-2019

Ditën e djeshme, reperi Fero publikoi këngën e tij më të re, në klipin e së cilës merrte pjesë dhe e dashura e tij Arbenita. Modelja e njohur shkëlqeu me pamjen e saj teksa vëmendje të madhe tërhoqën skenat romantike mes çiftit. Fero është dashuruar kokë e këmbë me Arbenitën dhe këtë e tregon më së miri dedikimi që i bëri modeles me “Ride or Die”.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe tashmë të gjithë mund ta përdorin për t’i bërë dedikime romantike partneres. Ditën e sotme, Arbenita ka ndarë me ndjekësit e saj momentet më të bukura gjatë pushimeve me Feron dhe na u bënë sytë me zemra.

View this post on Instagram

Moments? #rideordie

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on

Fero komentoi një emoji duke qeshur, ndërsa komenti i Arbenitës ishte nivel tjetër pasi e quajti “Burriiii”.

 

Tani i kemi të qartë edhe planet e Arbenitës se Fero e ka pranuar publikisht që e sheh modelen si nusen e tij të ardhshme.

vr.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036609172821045