INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Garon për kreun e LSI, flet për herë të parë Monika Kryemadhi

Garon për kreun e LSI, flet për herë të parë Monika Kryemadhi

Publikuar më: 10:32 30-06-2017

Për herë të parë, pasi petrit Vasili e p[propozoj si kryetare të Lëvizjes Socialiste për Integrim ka folur dhe Monika Kryemadhi. Nëpërmjet një statusi në facebook, Kryemadhi nuk kursen akuzat për klasën politike, e cila sipas saj nuk merret me problemet e vërteta të qytetarëve.
Monika Kryemadhi:
“Mirëmëngjesi miq! ☀️☀️ Moti ndryshe nga politika që po ftohet duket se do i nxehë dy ditët në vazhdim. Ndaj kujdes në orët e nxehta të vapës, edhe pse uji dhe dritat mungojë në shumë zona. ??Ne politikanët i harrojmë ndonjëherë problemet tuaja të përditshme, por ka një zë të fortë që tund dhe shkund apatinë e atyre që kanë marrë përsipër të kujdesen dhe zgjidhin hallet tuaja. Ajo është opozita shqiptare, opozita jonë, e fortë dhe plot me energji për të kuptuar dhe ngritur zërin në maksimum për çdo shqetësim tuajin. Ne jemi me ju, LSI do të jetë pranë problemeve tuaja në çdo ditë apo natë, pavarësisht kushteve të motit apo intrigave të pushtetit. ???
#ForceePareForceePapare”.

Article Logic
Execution time: 0.00337815284729