INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gameri më i suksesshëm rrezikon jetën 2 hërë në javë

Gameri më i suksesshëm rrezikon jetën 2 hërë në javë

Publikuar më: 15:08 12-09-2018

Guy Beahm ose më mirë të themi  Dr. Disrespect gameri më i njohur ,ka rrëfyer se jeta e tij rrezikohet cdo javë.

Instagram Banner

Njerëz të panjohur  kalojnë pranë shtëpisë së tij dhe e sulmojnë me armë ose i thyjne xhamat në rastet më të mira.Guy Beahm shprehet se ka raportuar tek autoritetet dhe për momentin po tregohet i kujdeshëm dhe vigjilent.

Më shumë në këtë kategori: « Ky Smartwatch ju duhet patjetër
»
Article Logic
Execution time: 0.0044939517974854