INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fundjava me mot kapriçioz

Fundjava me mot kapriçioz

Publikuar më: 17:49 03-11-2017

Fundjava s’do jetë me mot shumë të mirë që të kalohet dhe më bukur jashtë ambjenteve të shtëpisë. Sinoptikanët parashikojnë reshje të dobëta shiu lokale pothuajse në të gjithë territorin. Reshjet priten që të nisin që sonte dhe do të vijojnë dhe në orët e para të mëngjesit të të shtunës. Edhe temperaturat do të pësojnë zbritje deri në 9 °C.

Article Logic
Execution time: 0.0031669139862061