INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fotot që po bëjnë xhiron e botës, ky është trendi më i ri instagram [FOTO]

Fotot që po bëjnë xhiron e botës, ky është trendi më i ri instagram [FOTO]

Publikuar më: 08:15 17-08-2018

Prej disa vitesh Instagrami është kthyer në rrjetin social më të përdorur. Risitë dhe trendet e ndryshme që prezantohen vazhdimisht, bëjnë që ky rrjet të mos ikë kurrë nga moda.

#fallingstars- është hashtagu me të cilin po shprërndahen fotot dhe videot në Rusi, e ndërsa ka filluar të bëhet viral në gjithë botën.29bc9c75d162acf8a3f33cc9c4d4ce15_L.jpgScreenshot_5.jpgScreenshot_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038130283355713