INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Foshnja rekord në Brazil, peshon 6 kg [FOTO]

Foshnja rekord në Brazil, peshon 6 kg [FOTO]

Publikuar më: 10:36 16-02-2018

Një foshnje aspak e zakontë ka çuditur infermierët në Brazil.

Këtë shtator bebja që peshon 6 kg e është 54 centimetra është bërë ‘ objekt’ për stafin të cilët nuk kanë rezistuar dhe kanë bërë selfi me beben me një peshë jo të zakontë.

E shumë shpejt fotoja e bebes u bë virale ne mediat dhe rrjetet sociale.

Vogëlushja u bë e famshme sepse lindi plot 5.72 kg rreth dy kile më shumë se pesha mesatare. Por mjekët janë duke e mbikëqyrur nëse fëmija do të ketë më vonë probleme shëndetësore.

vbedja.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035450458526611