INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Filmi i 'Breaking Bad' në Netflix, tashmë e ka një titull! [FOTO]

Filmi i 'Breaking Bad' në Netflix, tashmë e ka një titull! [FOTO]

Publikuar më: 15:42 15-09-2019

Filmi i shumëpërfolur i “Breaking Bad”, vazhdim i serialit të krijuar nga Vince Gilligan, me protagonist Aaron Paul në rolin e Jesse Pinkman, i lirë e në arrati, tashmë ka një titull.

Ende nuk ka asgjë zyrtare, por në faqen e “Netflix” amerikan u shfaq previeë e filmit shkruar e drejtuar nga Gilligan, titulli i të cilit mund të jetë “El Camino: A Breaking Bad Movie”.

Duke marrë parasysh që në përmbledhjen e filmit mund të lexohet se bëhet fjalë për një të arratisur i kërkuar nga drejtësia, nga e kaluara dhe nga ata që i ka grabitur, mund ta bëjnë filmin një lloj road trip crime.

vbnm.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069499015808105
    array(1) { ["section"]=> string(66) "filmi-i-breaking-bad-ne-netflix-tashme-e-ka-nje-titull-foto-102180" }