INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FIFA mobile me veçori të reja

FIFA mobile me veçori të reja

Publikuar më: 23:50 08-11-2018

EA Sports ka lëshuar një update të madh për lojën Fifa Mobile (FIFA Soccer) në dispozicion për iOS dhe pajisjet Android. Lajmet e sezonit të ri janë të shumta dhe përfshijnë përmirësime në grafikë, përdorshmërinë dhe zbatimin e një modaliteti të lojës.

Instagram Banner

Le të nisem nga ajo, ajo është quajtur Head to Head dhe ju lejon të sfidojë lojtarë të tjerë të vërtetë nga e gjithë bota në ndeshjet klasike 11 kundër 11. Kjo mundësi është e lidhur ngushtë me hardware e pajisjes së përdorur të cilat duhet të kenë disa kërkesa minimale.

Përmirësimi më i rëndësishëm i Fifa Mobile është sigurisht në lidhje me përdorimin e një motori të ri loje që premton rrjedhshmëri më të madhe të lëvizjes, një sistem revolucionarizuar animacionesh dhe të inteligjencës artificiale që menaxhon lojtarët në një mënyrë më realiste.

Këto dhe shumë të tjera priten në kohët në vazhdim me update të reja nga EA Sports.
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0070881843566895