INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festë me prostituta dhe drogë, publikohet video e turpshme e futbollistit të famshëm, ish-yllit të Milanit! [VIDEO +18]

Festë me prostituta dhe drogë, publikohet video e turpshme e futbollistit të famshëm, ish-yllit të Milanit! [VIDEO +18]

Publikuar më: 14:20 10-10-2019

Ish-ylli i Milanit, Romës dhe PSG-së, Jeremy Menez, pasi dështoi në Europë, vendosi të transferohej në Meksikë te Club America gjatë sezonit 2018-2019. Francezi dështoi edhe aty, ndaj qëndroi vetëm një sezon në Meksikë dhe u rikthye sërish në Europë, këtë herë te Paris Fc, në kategorinë e dytë në Francë.

Disa muaj më pas zbulohet arsyeja kryesore pse Menez dështoi në Meksikë. Një grua shumë afër lojtarit në fjalë, ka thënë në një intervistë për “TV Notas” se arsyeja pse dështoi Menez në Meksikë ishin festat e shumta me prostituta dhe drogë.

Madje, sot në rrjetet sociale po qarkullojnë foto dhe video të shumta që vërtetojnë ato që thua gruaja afër lojtarit.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072519779205322
    array(1) { ["section"]=> string(120) "feste-me-prostituta-dhe-droge-publikohet-video-e-turpshme-e-futbollistit-te-famshem-ish-yllit-te-milanit-video-18-102687" }