INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Festat vijnë me ulje çmimesh nga Xbox dhe Nintendo. Kupona falas dhe ulje deri në 150$

Festat vijnë me ulje çmimesh nga Xbox dhe Nintendo. Kupona falas dhe ulje deri në 150$

Publikuar më: 12:06 23-12-2018
Nëse po kërkoni të shtoni një lojë konsol në hapësirën tuaj argëtuese gjatë pushimeve , Nintendo dhe Microsoft po e bëjnë këtë pak më të lehtë dhe më të lirë. Si zakonisht, Sony nuk po merr pjesë në ndonjë marrëveshje para pushimeve, edhe pse mund të paracaktojë një pako të re të PS4 Pro që do të lëshohet më 29 janar 2019, që ka një dizajn të veçantë të frymëzuar nga Mbretëria e Hearts dhe përfshinë Hearts III Kingdom falas.
Instagram Banner
Duke filluar me Nintendo, gjetja e një Switch ishte shumë më e lehtë në vitin 2018 se sa ishte më vitin e kaluar. Disa shitës me pakicë, duke përfshirë Target, Best Buy, Amazon, dhe GameStop, po ofrojnë një kartë Bonus (Gift Card) prej $ 25 blerje. 25 dollar nuk është e mjaftueshme për të paguar për ndonjë nga lojrat më të mira të Switch. Ndërkohë Xbox i Microsoft ka bërë disa ulje këtë vit, më i miri i të cilëve (150 $ jashtë çdo modeli) përkoi me lançimin e Red Dead Redemption 2. Megjithëse deri më 25 Dhjetor, mund të merrni ndonjë Xbox One S ose Xbox One X console për 100 $ më pak. Nëse jeni pas Xbox One S, kjo është një marrëveshje shumë më e mirë në atë që është e vlefshme për çdo pako.©️insmart.al Paketa Xbox One S Starter përfshin 3 muaj Live dhe 3 muaj Pass.
Article Logic
Execution time: 0.0036602020263672