INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fero i thotë 'e zezë si meksikana', por ndjekësit kapin këtë DETAJ tek Arbenita dhe modelja del 'bllof' [FOTO]

Fero i thotë 'e zezë si meksikana', por ndjekësit kapin këtë DETAJ tek Arbenita dhe modelja del 'bllof' [FOTO]

Publikuar më: 18:40 10-06-2019

Reperi Fero publikoi këngën e tij më të re e cila është dedikim për të dashurën e tij, Arbenita Ismajlin. Në videoklip vëmendja kryesore është tek modelja e cila shfaqet duke pozuar në disa skena.

Në njërën prej tyre "Xing.al" kapi një gafë të cilën me siguri nuk e keni parë pasi jepet vetëm në një sekondë të klipit.

Arbenita duket se nuk e ka vendosur mirë kremin nxirës pasi pëllëmba e saj e dorës shfaqet në ngjyrë të çelët, ndryshe nga pjesa tjetër e trupit.

"E bukur o modelja, teshat krejt dizajna, e zez si meksikana, Feron pe don", janë fjalët që i ka dedikuar Fero Arbenitës.

-640-0-5cfd6d5831475.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072939395904541
    array(1) { ["section"]=> string(109) "fero-i-thote-e-zeze-si-meksikana-por-ndjekesit-kapin-kete-detaj-tek-arbenita-dhe-modelja-del-bllof-foto-95951" }