INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femrat fajësojnë internetin se i inkurajon të tradhëtojnë! Ja pse

Femrat fajësojnë internetin se i inkurajon të tradhëtojnë! Ja pse

Publikuar më: 16:32 17-08-2017

Sot është shumë më e lehtë të tradhëtosh.

Jo vetëm ekzistojnë faqe të plota që i dedikohen tradhëtisë, por gjithashtu mesazhet e seksit në Snapchat dhe mesazhet online. Mund të filloni një marrëdhënie intensive pa u takuar asnjëherë me njeriun dhe të gjitha pengesat kanë rënë. Aq sa këshilltarja e marrdhënieve Zelda West-Meads tregon se interneti i ka hedhur benzinë zjarrit kur vjen puna tek tradhëtia. E thjeshtëson në atë masë që duket sikur të fton për të tradhëtuar partneren ose partnerin. Jo më kot ka pasur një bum tradhëtish tek femrat që janë ndërmjet moshës 35 dhe 49 vjeç, me studiuesit që thonë se 60% e meshkujve dhe 40% e femrave nuk janë besnikë.

Article Logic
Execution time: 0.0032808780670166