INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra, këto janë 3 vendet ku mund të gjeni burrin tuaj të jetës

Femra, këto janë 3 vendet ku mund të gjeni burrin tuaj të jetës

Publikuar më: 16:29 02-11-2018
Mesa duket ka disa vende specifike ku mund të gjeni njeriun tuaj të zemrës dhe në fund të përfundoni të martuar. Sipas intv.al ja disa vende ku mund të gjeni këtë personi që ndoshta keni kohë që e kërkonit.
1. NË KLUB / BAR
Duket pak për të qeshur që në  jetën e natës të gjesh dikë që në të ardhmen të bëhet  burri juaj.
Epo , sipas intv.al ka shumë mundësi që ta gjeni edhe në këto vende. Nxitoni!
2. Te miqtë e përbashkët
Mund të shkoni në një festë  në shtëpinë e ndonjë miku, ku atje mund të gjeni dikë interesant. Shoqëria e përbashkët mund të ju ndihmojë në rastin ku mund të gjeni burrin e jetës.
3. Në ndonjë kurs 
Nëse frekuentoni ndonjë kurs si psh: kërcimi, gjuhe të huaj, sport etj mund të gjeni pikërisht burrin tuaj të ardhshëm. Mos përtoni,  por besoni se nuk i dihet asnjëherë. Atje mund të jetë duke ju pritur juve!
Burimi: Elite Daily
Përshtati: Anisa Bega
Article Logic
Execution time: 0.0037198066711426