INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Femra dash ka shumë fat në dashuri. Zbuloni 3 sekretet e tyre!

Femra dash ka shumë fat në dashuri. Zbuloni 3 sekretet e tyre!

Publikuar më: 13:40 17-10-2018
Është e vështirë të jesh një grua e fortë kur kërkon dashurinë e vërtetë.
Dashuria mund të jetë kaq e çmuar, por ndonjëherë duhet të bëni disa gjëra që ndihmojnë në gjetjen e saj. Sipas intv.al një femër dash, fsheh sekretet e gjetjes së dashurisë së vërtetë.
1. Përcjell energji pozitive
Ato gjithmonë përpiqen të gjejnë diçka pozitive në çdo situate dhe kanë një aftësi të natyrshme për të tërhequr njerëz. Është e vështirë të jesh optimist gjatë gjithë kohës, por si një femër dash  e bën atë të duket e lehtë.
2. Janë romantike
Femra dash është romantike. Ato besojnë në dashurinë e vërtetë. Për këtë shkak disa mund të habiten nga sa të dashura janë.
3. Gëzojnë faktin që janë aventuriere
Sipas një femër dash mendon: "Dua që jeta ime të jetë një aventurë e madhe ". I pëlqen të provojë gjëra të reja. Jini spontane! Në këtë mënyrë, ju mund të takoni shumë mirë personin që keni kërkuar.
Burimi: Your Tango
Përshtati: Anisa Bega

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0046980381011963
    array(1) { ["section"]=> string(66) "femra-dash-ka-shume-fat-ne-dashuri-zbuloni-3-sekretet-e-tyre-75590" }