INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FATMA

FATMA

Publikuar më: 18:50 25-09-2017

Une jam Fatma, po po Fatma qe vesh converse ne cdo emission dhe nuk i do takat.

Fatma me mbiemrin ekomplikuar "Methasani" ky dy ne 3 njerez e shqiptojne gabim.

Fatma qe flet shpejt dhe harron cdo titull kenge mjafton ti kujtoje me nanana.

Fatma qe mban akoma kartolinen e Enrique Iglessia edhe pse ai nuk e ka pyetur kurre " can i be your hero"!

Fatma qe vdes ti bejne foto sidomos nga ato ku duket teper e gjate.

Fatma qe prej tre vitesh ben "Fun Day" ku cdo gje normale tingellon si anormale.

Fatma qe beson ne mrekulli, sepse mrekullite behen me pak inteligjence dhe shume shume dashuri.

Më shumë në këtë kategori: « SARA
MATEO »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026688575744629
    array(1) { ["section"]=> string(10) "fatma-7941" }