INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Fast and Furious' pa limite! Tani një film në hapësirë!

'Fast and Furious' pa limite! Tani një film në hapësirë!

Publikuar më: 11:57 30-07-2019

“Fast and Furious” nuk do të ketë kurrë limite, përfshirë edhe një vazhdim në hapësirë. Fjalë e Chris Morgan, producent i sagës dhe skenaristi i spin-off-it “Hobbs & Shaw”.

“Për mua, kur shikoni filmin dhe shikoni një skenë aksion, duhet të kuptohet nëse diçka kaq e pamundur është fizikisht ose kaq absurde sa të thyejë marrëdhëniet e besimit me publikun.

Në atë pikë, ju nuk mund ta shijoni më filmin dhe nuk keni interes për personazhet për shkak të kësaj thyerjeje.

Për këtë arsye, asgjë nuk është e pamundur.

Përfshirë një aventurë hipotetike në hapësirë.

Çdo gjë duhet të jetë e fortë dhe duhet të jetë e bukur“, deklaroi Morgan.

 

Article Logic
Execution time: 0.003648042678833