INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Fast and Furious 9': John Cena hyn fuqishëm në sagë [FOTO]

'Fast and Furious 9': John Cena hyn fuqishëm në sagë [FOTO]

Publikuar më: 15:18 29-08-2019

“Fast&Furious” është një ndër sagat aksion më popullore në botë. E pasur me akrobaci të pamundura, aventura të jashtëzakonshme dhe një humor i përshtatshëm për të gjitha kategoritë e shikuesve. Kapitulli 8 sfidoi pritshmëritë duke u bërë një sukses i madh.

Tani që doli në kinema i pari spin-off i sagës, “Hobbs and Shaw”, nisën të dalin të dhëna për filmin e radhës tw origjinalit, “Fast&Furious 9”.

Në një postim në “Instagram”, Vin Diesel sugjeroi një moment tepër të rëndësishëm mes tij dhe John Cena në “F&F9”.

wdfvefv.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030980110168457