INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansi bën veprimin “e çmendur” për NOIZYN dhe reperi u çudit [FOTO]

Fansi bën veprimin “e çmendur” për NOIZYN dhe reperi u çudit [FOTO]

Publikuar më: 18:08 29-07-2020

Fansat e personazheve të njohur kanë bërë vazhdimisht veprime që mund të konsiderohen të çmendura për ta. Veprimi më i shpeshtë që e kemi vënë re tek disa prej tyre është të bëjnë tatuazh në trup fytyrën e këngëtarit apo aktorit të tyre të preferuar.

Pak kohë më parë ishte Era Istrefi që tregoi se si një fans i çmendur kishte bërë tatuazh në trup fytyrën e saj. Sot është Noizy që ka treguar se një fans i tij kishte bërë tatuazh të gjithë krahun portretin e Noizyt.

Këngëtari e ka postuar një foto të tatuazhit duke i bërë tag fansit të tij, ndërsa është shprehur i habitur, por edhe i emocionuar për veprimin e fansit.

noizy-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036830902099609