INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat e shqetësuar! Është zhdukur nga rrjetet sociale, Sara zbulon se ç’ka ndodhur me Lori Hoxhën! [FOTO]

Fansat e shqetësuar! Është zhdukur nga rrjetet sociale, Sara zbulon se ç’ka ndodhur me Lori Hoxhën! [FOTO]

Publikuar më: 12:34 06-03-2020

Blogerja e njohur shqiptare, Lori Hoxha, prej disa kohësh nuk është më aktive në Instagram. Postimi i saj i fundit daton prej datës 27 janar. Së fundmi, Sara Hoxha, motra e Lorit, ka zhvilluar një mini intervistë për ndjekësit në Instastory, ku u është përgjigjur shumë pyetjeve. “Nuk e kam parë Lorin në Insta. Është mirë?”, ka shkruar dikush. Ndërkaq, Sara ka zbuluar se e motra është mirë. “Ajo është mirë. Thjesht po i kushton kohë vetes, po udhëton botën dhe po distancohet nga teknologjia”, ka shkruar Sara. 

LORI.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033671855926514