INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat e akuzojnë se ka bërë botoks, Besa Kokëdhima iu përgjigjet kështu [FOTO]

Fansat e akuzojnë se ka bërë botoks, Besa Kokëdhima iu përgjigjet kështu [FOTO]

Publikuar më: 10:13 24-04-2017

Një nga përparësitë e rrjeteve sociale është padyshim dhe komunikimi i drejtpërdrejtë me njerëz që ndoshta edhe nuk i njeh.

Një gjë e tillë ndihmon, por edhe bezdis ndonjëherë të famshmit, që iu duhet të përballen me një shumëllojshmëri komentesh.

Disa prej tyre zgjedhin t’i anashkalojnë për të mos u dhënë rëndësi, por ka dhe të tjerë që herë pas here kthejnë përgjigje, duke shfrytëzuar mundësinë për t’u sqaruar. I tillë është dhe rasti i Besës, e cila edhe pse tenton të ruajë një profil të ulët, këtë herë duket se nuk ka duruar!

Në njërën prej fotografive që ka publikuar, këngëtares i shkruajnë se është transformuar totalisht: “më dukesh sikur sa ngrihesh në mëngjes, bën botoks”

Menjëherë pas kësaj ka kthyer përgjigje Kokëdhima e cila i shkruan: “atëherë mund të mos qëndrosh këtu nëse nuk të pëlqej.”

BB.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0087268352508545