INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat e akuzojnë se ka bërë botoks, Besa Kokëdhima iu përgjigjet kështu [FOTO]

Fansat e akuzojnë se ka bërë botoks, Besa Kokëdhima iu përgjigjet kështu [FOTO]

Publikuar më: 10:13 24-04-2017

Një nga përparësitë e rrjeteve sociale është padyshim dhe komunikimi i drejtpërdrejtë me njerëz që ndoshta edhe nuk i njeh.

Një gjë e tillë ndihmon, por edhe bezdis ndonjëherë të famshmit, që iu duhet të përballen me një shumëllojshmëri komentesh.

Disa prej tyre zgjedhin t’i anashkalojnë për të mos u dhënë rëndësi, por ka dhe të tjerë që herë pas here kthejnë përgjigje, duke shfrytëzuar mundësinë për t’u sqaruar. I tillë është dhe rasti i Besës, e cila edhe pse tenton të ruajë një profil të ulët, këtë herë duket se nuk ka duruar!

Në njërën prej fotografive që ka publikuar, këngëtares i shkruajnë se është transformuar totalisht: “më dukesh sikur sa ngrihesh në mëngjes, bën botoks”

Menjëherë pas kësaj ka kthyer përgjigje Kokëdhima e cila i shkruan: “atëherë mund të mos qëndrosh këtu nëse nuk të pëlqej.”

BB.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096409320831299
    array(1) { ["section"]=> string(81) "fansat-e-akuzojne-se-ka-bere-botoks-besa-kokedhima-iu-pergjigjet-keshtu-fot-26337" }