INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është përfolur për “lidhje-ndarjen” nga Young Zerka, Ronela Hajati flet për dashurinë: Të të duan…

Është përfolur për “lidhje-ndarjen” nga Young Zerka, Ronela Hajati flet për dashurinë: Të të duan…

Publikuar më: 11:30 08-12-2020

Ronela Hajati së fundmi zhvilloi një intervistë me ndjekësit në formën e ‘Ask me question’ ku ju është përgjigjur disa pyetjeve nga ndjekësit.

Ndër të tjera këngëtarja ka folur dhe për jetën sentimentale duke ju përgjigjur pyetjes nëse në dashuri merr apo jep më shumë.

“Dashuria është gjëja më e pakomandueshme në jetë. Unë përpiqem ta kontrolloj shumë veten, ama kur të shkëlqejnë sytë lutesh vetëm të të duan mbrapsht se nuk e llogarit fare sa fal”, është përgjigjur Ronela.

Këngëtarja ka treguar gjithashtu se është duke punuar edhe për albumin e saj muzikor.

 

Article Logic
Execution time: 0.0049128532409668