INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është mundësia juaj! Këngëtarja e njohur shqiptare iu ofron 1000 $ nëse arrini të fitoni këtë sfidë [FOTO]

Është mundësia juaj! Këngëtarja e njohur shqiptare iu ofron 1000 $ nëse arrini të fitoni këtë sfidë [FOTO]

Publikuar më: 21:32 04-10-2019

Pas një mungese të gjatë në skenën shqiptare, Lindita Halimi, është rikthyer fuqishëm për te festivali “Kënga Magjike”. “Want my love” është kënga me të cilën ajo konkurron dhe duket se është pritur mjaft mirë nga publiku.

Por së fundmi, këngëtarja duket se po kërkon këcimtarë të zotë të cilët do t’i paguajë mjaft mirë.

Nëpërmjet një postimi në “Instastory”, Lindita njofton: “Dua të shoh pak kreativititet, valltarët më të mirë që vallëzojnë “Want my love”, këngëtarin më të mirë … dhe më i pëlqyeri ose më i komentuari do të fitojë 500 dollarë, dy fitues, gjithsej 1000 dollarë”.

Këngëtarja e ka bërë në një formë konkursi këtë gjë, pasi personat që marrin më shumë pëlqime dhe do komentohen për mirë, do të jenë edhe fituesit.

DANCIN.png

Article Logic
Execution time: 0.012670040130615