INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është martuar me një ndër modelet më të bukura shqiptare, reperi i njohur tregon si u njohën: Më ngacmoi para…[FOTO]

Është martuar me një ndër modelet më të bukura shqiptare, reperi i njohur tregon si u njohën: Më ngacmoi para…[FOTO]

Publikuar më: 20:31 12-12-2019

Reperi i mirënjohur Adonis Dollapi, i njohur me emrin e artit Lazy, ka qenë i ftuar së fundmi në “Glamour Zone”. Për herë të parë ai tregoi si u njoh me bashkëshorten Amina Shena, një nga vajzat më të bukura të ekranit. Lazy shprehet se kjo ka ndodhur 10 vite më parë, në sheshxhirimet e këngës “Game Over”, ku ai bashkëpunoi me motrën e saj Elian. E ndryshe nga sa prisnim, ka qenë Amina ajo që e ngacmoi e para Lazyn.

“Ajo më ngacmoi e para. Dhe që atëherë i them me shaka: Ti vet më zgjodhe mua”, shprehet Lazy.

ngac.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032618045806885