INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është 103 vjeçe dhe ''BËN BE'' që sekreti i jetës së saj është… [FOTO]

Është 103 vjeçe dhe ''BËN BE'' që sekreti i jetës së saj është… [FOTO]

Publikuar më: 14:03 19-04-2018

Mildred Bowers është një grua e “veçantë”, do thoni pse? Ajo është 103 vjeçe dhe tregon se është shumë në formë. Por sekreti i “jetës së përjetshme” sipas saj është një pije që me siguri e njihni dhe e keni provuar të gjithë!

Bëhet fjalë për birrën! Mildred Bowers tregon se doktori i saj e ka këshilluar atë të pijë një birrë në ditë dhe arsyeja sipas doktorit është pirja e birrës.

Besoj se iu duket e çuditshme kur lexoni diçka të tillë për birrën, por kjo grua amerikane ka pohuar se kjo gjë është e vërtetë dhe ka dëshmuar se e ndihmon për ta mbajtur në formë të shkëlqyer, e ndihmon për të qenë e shëndetshme, gjithashtu ajo ka pohuar se ky “sekret” e ndihmon për të jetuar më shumë.

Article Logic
Execution time: 0.0032930374145508