INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ERMALI

ERMALI

Publikuar më: 21:46 25-09-2017

Pse e dua "IN"? Sepse pas një dekade, i jap jetë ende projekteve që dua. Në "IN" kam realizuar 'Euro Beat', 'Një kat më lart' dhe tashmë maratonën e përditshme 'Trokit'. Mund të mos jem i lumtur? Jam në IN sepse bërtas me sa të mundem në çdo cep të televizionit dhe të gjithë mbajnë iso! Sepse këndoj sikur të isha në recitalin me 3 milion ndjekës dhe mbi të gjitha se në IN çdo gjë dua profesionalisht.. e JETËSOJ. Kaq mjafton, që gjithçka të zhurmoj në qytet, online e kudo.

 

Ju pres çdo ditë ora 11:00 në shtëpinë ku ka shumë argëtim, shije, të ftuar dhe këshilla për një jetë sa më të shëndetshme. Sfida me veten dhe stafin u krye që nga 24 Shtatori me audiencën maksimale! 'Trokit' dhe vështirë të mos na ndjekësh sërish, sërish dhe sërish!

Më shumë në këtë kategori: « MATEO
MARSELI »
Article Logic
Execution time: 0.0035219192504883