INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, e thonë ''troç'' në mes të emisionit: ''Nuk martohemi''! [FOTO]

Eranda Libohova dhe Rovena Dilo, e thonë ''troç'' në mes të emisionit: ''Nuk martohemi''! [FOTO]

Publikuar më: 14:34 07-01-2020

Dy figurat dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar Eranda Libohova dhe Rovena Dilo janë ngacmuar jo pak për jetën e tyre private. Shpesh herë është aluduar për ndonjë lidhje të mundshme për njërën ose për tjetrën në portale të ndryshme, por të dyja këngëtaret kanë vendosur t’u japin fund aludimeve në 2020-ën.

Të pyetura nga gazetari dhe moderatori Ervin Kurti, në tryezën festive të së djellës së kur do të festonte në dasmën e ndonjërës prej tyre, të dyja e kanë bërë të qartë duke e thënë troç se nuk kanë ndërmend të martohen, duke u shoqëruar me të qeshura.

Momentin e shihni në videon më poshtë!

Article Logic
Execution time: 0.010024070739746