INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ende pa bërë 24 orë, Encës dhe Don Xhonit i ndodh e papritura me këngën e re [FOTO]

Ende pa bërë 24 orë, Encës dhe Don Xhonit i ndodh e papritura me këngën e re [FOTO]

Publikuar më: 16:01 30-07-2020

Ndonëse nuk kanë kaluar ende 24 orë nga projekti më i fundit muzikor i Encës dhe Don Xhonit, ‘Break Down’, kënga numëron më shumë se 1 milion klikime në kanalin e ‘Youtube’. Përveç kësaj kënga është kthyer në një trend brenda Shqipërisë dhe jashtë saj.

‘Break Down’ është renditur në vendin 17-të në videot trend në mbarë botën. “Jo po lajme fallco, jo po s’ka me dhez. Jemi në trend botëror kështuqë prekni ndonjë gjë me dorë”, ka shkruar Enca krah postimit të fundit në ‘Instastory’.

Kujtojmë se fansat e Encës dhe Don Xhonit e kanë shpërndarë gjerësisht këngën e dyshes në rrjetet sociale, duke treguar dhe se i ka pëlqyer shumë ajo. 

ENCA.png

Article Logic
Execution time: 0.0033159255981445