INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA shfaqet më seksi se kurrë dhe tërheq vëmendjen e këngëtares me famë BOTËRORE, ja ç’i shkruan [FOTO]

ENCA shfaqet më seksi se kurrë dhe tërheq vëmendjen e këngëtares me famë BOTËRORE, ja ç’i shkruan [FOTO]

Publikuar më: 11:21 18-07-2019

Me femra të zhveshura, të shtrira përtokë, në krevat dhe në divane. Kështu do të jetë videoklipi i këngës më të re të Enca Haxhiajt. Pas bashkëpunimit me Muharrem Ahmetin, Enca ka gati këngën e radhës, një këngë të cilën e kishte njoftuar prej kohësh e që ka ardhur koha të publikohet.

Enca ka publikuar së fundmi shumë foto e video nga xhirimet e klipit “Jealous” ku shfaqen vajza me rroba banjo, disa të shtrira përtokë e të dehura dhe të tjera në shtrat. Por sigurisht që edhe Enca do jetë shumë seksi në këtë klip e këtë e shohim fare mirë në foton e fundit të publikuar në instagram.

Ajo ka pozuar në ambiente e një zyre teksa shfaqet me geta leopardi, reçipeta që i nxjerrin në pah gjoksin, kapele, syze dhe një xhaketë që e ka hedhur krahëve. Enca ka marrë shumë pëlqime e komente dhe siç duket kjo pamje i ka pëlqyer edhe këngëtares me famë botërore Stefflon Don.

Kjo e fundit i ka komentuar disa emoji me sytë me zemra si për t’i treguar që Enca duket shumë bukur dhe këngëtarja shqiptare ia ka kthyer me disa emoji puthje.

 bbbbbbbbba.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036280155181885