INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
ENCA poston foton seksi nga pushimet ''Shaolinat'' nuk përmbahen, ja çfarë i thonë këngëtares! [FOTO]

ENCA poston foton seksi nga pushimet ''Shaolinat'' nuk përmbahen, ja çfarë i thonë këngëtares! [FOTO]

Publikuar më: 10:35 13-09-2019

Pasi përfundoi angazhimet e shumta në muzikë dhe kinematografi, Enca është duke pushuar së fundmi në Turqi. Ajo është duke u përgatitur fuqishëm për një vit të ri, gjatë të cilit premton surpriza.

Në instagramin e saj e shohim të postojë vazhdimisht foto dhe video nga pushimet luksoze, ndërsa thotë se po merr energji për projektet e vitit që vjen. Në dy fotot e fundit ajo shihet teksa pozon pranë pishinës ndërsa ekspozon format në një pozion mjaft provokues.

“ Bisha po mbushet me energji për një super vit”, thotë ajo krahas fotos, ndërsa merr pëlqime dhe komplimenta pa fund.

Por vëmendjen e të gjithëve e ka marrë padyshim komenti i Dj Blunt dhe Real 1 të cilët gjithmonë kanë shprehur simpatinë për këngëtaren.

“Zhytem le sesui le kuku. Vishu zemra ime se po ftohesh, ca bon tani Shaolini pa ty”, shkruajnë ata.

SAT.png

Article Logic
Execution time: 0.0035290718078613