INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca i kërkon publikisht ish- të dashurit ti shkruaje për një arsye shumë të fortë! [FOTO]

Enca i kërkon publikisht ish- të dashurit ti shkruaje për një arsye shumë të fortë! [FOTO]

Publikuar më: 13:47 06-06-2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një ndër artistet më të preferuara të showbizit shqiptar. Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj, sidomos me postimet e shpeshta në rrjetet sociale. Mirëpo për jetën sentimentale nuk është komentuar shumë sepse nuk ka lënë shumë “gjurmë”.

Para pak ditëve, Enca na tregoi se po përgatit një këngë të re të cilën do ta publikojë së shpejti.

Ajo postoi në Instastory një foto të fletores ku kishte nisur të shkruante tekstin e një këngë e cila duket se në qendër do të ketë vargun:

“Zemër t’ban keq ty dashnia”

Screenshot_20190605-174850-512x1024.jpg

Por, këngëtares i ka ngelur kënga përgjysëm vetëm për një strofë, dhe ajo i bën thirrje publike ish-partnerit që t’i shkruajë, pasi vetëm kjo gjë do ta shpëtonte që të mbaronte më në fund këngën e nisur.

“I dashur ish- i dashur. Na shkruaj ndonjë mesazh që të frymëzohemi për këtë strofën e fundit që më ka ngelur. Faleminderit.”- ka shkruar Enca në Instastory.

Screenshot_20190606-140930-512x1024.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035338401794434