INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Emma Stone transformohet në Cruella-n e dalmatëve dhe do të shokoheni nga këto pamje [FOTO]

Emma Stone transformohet në Cruella-n e dalmatëve dhe do të shokoheni nga këto pamje [FOTO]

Publikuar më: 12:06 09-09-2019

Emma Stone do të interpretojë Crudelia De Mon në filmin “Cruella”, i parashikuar për në vitin 2021, dhe tashmë ka dalë dhe fotoja e parë e aktores në rolin e personazhit negativ në filmin me qentë dalmatë.

Ishte vetë “Disney” që publikoi imazhin e Stone si Cruella, në një version të ri live-action të filmit klasik “101 dalmatët”.

Stone do të jetë një version i ri i të famshmes Cruella të “Disney”, në filmin që do të tregojë rrjedhën e jetës së një personazhi negativ të njohur në klasikët e animuar e jo vetëm.

3tqwwf.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0096759796142578
    array(1) { ["section"]=> string(96) "emma-stone-transformohet-ne-cruella-n-e-dalmateve-dhe-do-te-shokoheni-nga-keto-pamje-foto-101929" }