INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elgiti dhe Klea bashkë për pushime? Po tani ku ndodhen yjet e showbizz-it? [FOTO]

Elgiti dhe Klea bashkë për pushime? Po tani ku ndodhen yjet e showbizz-it? [FOTO]

Publikuar më: 12:55 10-07-2018

Nëse flasim për çiftet e showbizz-it që preferohen më shumë nga publiku nuk mund të lëmë pa përmendur Klea Hutën dhe Elgit Dodën.

Me gjithë ato projekte dhe aktivitete muzikore mesa duket dyshja ka gjetur pak kohë për relaks.

Po destinacioni?- do të pyesni ju.

Me postimet në Instastory, Klea dhe Elgiti na kanë treguar se ndodhen në Los Angeles duke treguar me foto Hollywood-in.

Dhe kush nuk do ti donte disa pushime Amerikane? Kushedi sa mirë po kalojnë Klea dhe Elgiti.../intv.al/

afa_234.PNG

 

sdrthys45.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0030851364135742