INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ekskluzive KafeIN/ Poetja më seksi shqiptare

Ekskluzive KafeIN/ Poetja më seksi shqiptare "tërboi" Panairin e Librit, njihuni me të

Publikuar më: 14:02 20-11-2018

Panairi i librit u mbyll. Çmimet ende nuk janë ndarë, por FLavio dhe stafi i KafeIN në InTV, sot vendosi t'i prezantonte publikut poeten më seksi shqiptare. Arba Osmanllari është një vajzë vërtet e bukur dhe madje shumë e angazhuar.

Krahas poezive të botuara në librin "Perëndimi i Purpurt", ajo është një studente me nota të shkëlqyera.

Flavio e ftoi sot në studio Arbën, për të folur për të,njëkohësisht dhe pamjen e saj, por padyshim edhe poezitë.

Poetja e re foli për preferencat mes autorëve shqiptarë e ndërkombëtarë dhe stilin e saj të shkrimit.

Ndër të tjera, shumë u ndalën edhe te pamja e duket se edhe publiku mashkullor u përfshi menjëherë në bisedë.

Për më tepër, mos e humbisni Arba Osmanllari në këtë intervistë shumë simpatike në këtë link për videon e plotë:

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.01067590713501
    array(1) { ["section"]=> string(88) "ekskluzive-kafein-poetja-me-seksi-shqiptare-terboi-panairin-e-librit-njihuni-me-te-79257" }