INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ejekt Festival 2017

Ejekt Festival 2017

Publikuar më: 16:44 05-06-2017

I mbajtur për herë të parë në vitin 2005, një event që sduhet humbur këtë muaj qershor është Ejekt Festival. Një organizim i përmasave gjigande i cili çdo vit sjell në Athinë artistë nga më të mirët ndërkombëtarë. Artistë si të ftuarit e këtij edicioni, grupet The Killers dhe The Kills. Dy super banda që ju mund t'i ndiqni live më 24 qershor per vetëm 35 euro. Kujdes, biletat janë ende në shitje!

Ora: 16:00

Data: 24 Qershor

Vendodhja: Sheshi "Nerou Faliro", Athinë

www.facebook.com/events/1642701942699347 

Article Logic
Execution time: 0.0028660297393799