INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Edhe gocën time personale ta kisha nuk ...' Mesazhet e Whatsapp-it të Ermalit dhe Elvanës janë EPIKE!

'Edhe gocën time personale ta kisha nuk ...' Mesazhet e Whatsapp-it të Ermalit dhe Elvanës janë EPIKE!

Publikuar më: 17:26 03-07-2020

Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë treguar gjithmonë se kanë një miqësi shumë të ngushtë me njëri-tjetrin, aq sa nuk hezitojnë ta ngacmojnë njëri-tjetrin edhe me mesazhe ‘fyese’, siç i quan aktori dhe moderatori i njohur.

Përsëri ai ka bërë publike disa mesazhe të këngëtares, që kanë shkaktuar shumë të qeshura.

Në një foto të Joelit me Ermalin, Elvana i shkruan duke e pyetur se pse Joeli del vetëm me qentë në foto.

Kjo foto e bisedës tregon edhe një herë se raporti mes tyre është perfekt, edhe pse disa kohë më parë u përfolën për një krisje të marrëdhënies, duke qenë se Elvana nuk ishte pjesë e premierës së filmit të Ermalit dhe nuk e uroi publikisht atë për suksesin e madh.

 

 640-0-5eff1820bc596.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0075898170471191