INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajti “gënjeshtare”, Loredana i kthehet Mozzik me ndihmën e Dafina Zeqirit! [VIDEO]

E quajti “gënjeshtare”, Loredana i kthehet Mozzik me ndihmën e Dafina Zeqirit! [VIDEO]

Publikuar më: 14:25 15-01-2020

Ditën e djeshme Mozzik u shpreh i revoltuar pas intervistës së Loredana Zefit, e cila foli për arsyet e ndarjes së tyre.

Reperja u shpreh se ndarja me Mozzik nuk ka qenë e planifikuar, madje tha se as vetë nuk di sesi shkuan gjërat deri aty. Loredana sqaroi se ndarja nuk u bë për marketing ashtu siç shumica e njerëzve dyshonin, dhe pranoi se të dy ishin shumë të stresuar.

Por sipas Mozzik, kjo nuk ka qenë arsyeja e ndarjes mes tyre. Reperi la të kuptohet në një reagim në Instastory, se po të mos ishte për Loredanën dhe punën e saj, famën, muzikën, ata do të ishin ende bashkë.

“Dashuria nuk njeh pare, famë, muzikë, por ja që te ti njeh, sepse je shumë e re në këtë lamijë”, u shpreh reperi.

Ndërkohë Loredana nuk e ka lënë me kaq! Ajo ka publikuar një fjalim të Oprah Winfrey që u referohet atyre njerëzve që nuk gëzohen nga triumfet e tua, ku u mendua se është për Mozzik. Mirëpo si duket një 'diss' më i bukur është veprimi i fundit nga Loredanaq.

Reperja ka publikuar një video teksa në sfond dëgjohet këngë e Dafina Zeqirit, "Vuj vuj". 

"E tash ti vuj vuj vuj
Mi kqyr storiet edhe luj luj luj
Zemra dhem dhem luj luj luj..."

 Nuk do ishte për Mozzik nëse kjo do ishte hera e parë që Loredana do postonte këngën e Dafinës, mirëpo 'qokën' e publikimit ja ka bërë më herët. Në këtë rast është një 'diss' me lezet për Zikkin që me siguri tani që Lori është në Kosovë. 

 

View this post on Instagram

@loredana @dafina.zeqiri ♥️♥️

A post shared by Loredana? (@kingxlori_) on

Article Logic
Execution time: 0.0019700527191162