INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajnë biseksuale, TEA tregon eksperiencën me vajzat: E kam provuar…

E quajnë biseksuale, TEA tregon eksperiencën me vajzat: E kam provuar…

Publikuar më: 19:36 03-04-2021

Tea ka vendosur sot t'u kthejë përgjigje pyetjeve të ndjekësve në Instagram dhe sigurisht që pyetjet për jetën e saj private nuk kanë munguar. Një prej ndjekësve i shkruan Teas se i jep ndjesinë sikur është biseksuale. Ish-konkurrentja e "Përputhen", i tregoi se e ka provuar, por nuk e ka gjetur veten.

 “Pse më jep ndjesitë e një biseksuale?”, ishte pyetja.

“Do doja të isha, do doja të isha… E kam provuar gjithsesi, por s’ishte për mua”, ia ktheu Tea.

 -640-0-606865b8dbfa3.jpg

 

Sa i përket ndarjes nga Bearti, Tea tha se së shpejti do të flasë më gjatë për këtë. (SHIKO KETU). 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070121288299561