INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin se cili futbollist i pëlqen si mashkull, Lei Kraja nuk heziton, përgjigjet TROÇ!

E pyesin se cili futbollist i pëlqen si mashkull, Lei Kraja nuk heziton, përgjigjet TROÇ!

Publikuar më: 13:37 31-03-2021

Për shkak të raportit të tyre me futbollistët dhe pozicionin mes botës mashkullore, gazetaret e sportit janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tyre prvate dhe raportin me futbollistët.Lei Kraja është një ndër gazetaret sportive që përflitet mjaft në rrjet dhe provokon herë pas here më fotot në Instagram.

Së fundmi ajo ka zhvilluar aty një bisedë me ndjekësit dhe padyshim që nuk mungoi pyetja: Cili futbollist të pëlqen më shumë si mashkull. Pa u menduar dy herë Lei ka shpërndar një video të Zlatan Ibrahimović duke e shoqëruar me një fytyrë me sytë zemra. 

kraja.png

Article Logic
Execution time: 0.004734992980957