INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin kush e ka gjoksin më seksi, Fjolla Morina apo Enca, por reperi SHQIPTAR jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

E pyesin kush e ka gjoksin më seksi, Fjolla Morina apo Enca, por reperi SHQIPTAR jep përgjigjen EPIKE! [FOTO]

Publikuar më: 16:02 16-11-2019

Reperi i njohur shqiptar K-Albo ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Mirage", ku u bë pjesë e rubrikës "Kë zgjedh". Reperi duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të showbizit dhe kur erdhi rradha e Encës dhe Fjollës, ai dha një përgjigje epike. I pyetur se kush e ka gjoksin më seksi Albani u shpreh se pa i provuar nuk mund të flas. "Se di, nuk jam kam parë mirë, pa i provuar s'mund të them gjë. Më duket se Enca i ka më origjinale, por pa i provuar s'di çfarë të them", u përgjigj reperi.

fjolla.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069808959960938
    array(1) { ["section"]=> string(111) "e-pyesin-kush-e-ka-gjoksin-me-seksi-fjolla-morina-apo-enca-por-reperi-shqiptar-jep-pergjigjen-epike-foto-103156" }