INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin kur do të nisë Big Brother VIP, Arbana Osmani kthen përgjigjen EPIKE!

E pyesin kur do të nisë Big Brother VIP, Arbana Osmani kthen përgjigjen EPIKE!

Publikuar më: 11:28 14-07-2021

Para disa ditësh u bë e ditur se Arbana Osmani ka marrë zyrtarisht timonin e drejtimit të “Big Brother VIP”. Tani që ky lajm është bërë i ditur, ndjekësit e saj mezi po e presin transmetimin e spektaklit.

Së fundmi, Arbana ka publikuar në Instastory një foto duke parë një film me Eduartin dhe ka kërkuar nga fansat të gjejnë titullin e tij.

Mirëpo, gjejeni çfarë? Në mesin e pyetjeve nuk ka munguar pyetja e famshme “Kur do të nisë “Big Brother?”, nga e cila Arbana duket se është lodhur.

“Historia e jetës time”, ka replikuar moderatorja, duke lënë të kuptohet se ia kanë bërë aq shpesh si pyetje sa i ka ardhur në majë të hundës.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028800964355469