INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E patë? Ndërhyn produksioni në studio! Plas sherri mes Fationit dhe djalit të ri, zbuloni ARSYEN!

E patë? Ndërhyn produksioni në studio! Plas sherri mes Fationit dhe djalit të ri, zbuloni ARSYEN!

Publikuar më: 19:36 18-01-2021

Një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit, u përfshinë në një konflikt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën.

Por ai u kundërshtua nga Fationi dhe mes tyre nisi një debat i fortë.

Por në një moment, Fationi u ngrit nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ngritën për të mos i lënë ata që të përfshiheshin në një konflikt fizik, ndërsa transmetimi u ndërpre.

Sherri agravoi aq shumë sa u desh edhe produksioni të ndërhynte në studio, siç mund ta shihni në foton më poshtë.

640-0-6005c80a2afb6.png

Article Logic
Execution time: 0.0040669441223145