INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E panë të gjithë! Puthje pasionante në buzë, Robert Berisha në një lidhje me modelen seksi italiane [FOTO]

E panë të gjithë! Puthje pasionante në buzë, Robert Berisha në një lidhje me modelen seksi italiane [FOTO]

Publikuar më: 23:43 09-02-2021

Robert Berisha i ka hedhur benzinë zjarrit sonte dhe është kthyer në kryefajlën e të gjitha mediave, duke publikuar një video ku shfaqet në shoqërinë e një modeleje italiane.Roberti dhe Maria Bove po darkonin sonte së bashku dhe ishte bukuroshja seksi ajo që ndau në InstaStory një video me këngëtarin shqiptar.

Ata dukeshin të buzëqeshur në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po e shijonin darkën në maksimum, ndërkohë që ndjekësve i janë ngritur shumë pikëpyetje.

Mos u shqetësoni fare! Çdo dyshim që patëm na e hoqi vetë modelja italiane, e cila publikoi gjithashtu në InstaStory një video ku tregoi një puthje në buzë mes saj dhe Robertit.

auto_rob1612911835.jpg
Doni më? Maria e shoqëroi postimin me një zemër, duke treguar kështu se ata janë çifti më i ri i showbiz-it.

 

Epo shumë urime pra!

Article Logic
Execution time: 0.0034401416778564