INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

E pabesueshme: Qeni jep leksione për yoga [VIDEO]

Publikuar më: 13:22 26-04-2017

Një vajzë dhe qeni i saj mbajnë leksione për yoga, në mënyrë mjaft të çuditshme ku ka habitur të gjithë.

Të dy janë duke praktikuar yogan, dhe në fillim duket shumë normale, por pastaj ndryshon gjithçka, pasi çdo ushtrim i praktikuar nga vajza e ushtron dhe qeni i saj.

Kjo ka habitur shumë shikues dhe për pak minuta kjo video është bërë virale.In Tv

Article Logic
Execution time: 0.0022499561309814