INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Klajdi Haruni le nam në skenë, s'di asnjë fjalë të këngës [FOTO]

E pabesueshme! Klajdi Haruni le nam në skenë, s'di asnjë fjalë të këngës [FOTO]

Publikuar më: 10:54 08-08-2019

Ai është një prej djemve të Threedots dhe një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë i cili prej disa vitesh po korr suksese të njëpasnjëshme në tregun e muzikës shqiptare. Ai është njëkohësisht shumë aktiv në rrjetet e tij sociale ku vazhdimisht ndan me fansat e tij postime të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe ajo private.

Së fundmi Klajdi ka shpërndarë në InstaStoryn e tij një lojë “Pyetje-përgjigju” dhe ka shkruar:

“Në zyrë gati për pyetjet tuaja”.

ghhfh.JPG

Me anë të kësaj këngëtari iu jep mundësi ndjekësve të tij t’i drejtojnë pyetje të ndryshme dhe njëkohësisht t’iu kthejë përgjigje për gjithçka duan të dinë.

Pyetjet kanë qenë të shumta dhe nuk ka nguruar që t’ju kthejë përgjigje të gjithëve, por vëmendjen më të madhe e mori një pyetje e një fansi i cili ka shkruar:

“E keni harruar ndonjëherë këngën në live?”- ka pyetur fansi.

Klajdi nuk ka nguruar dhe i ka kthyer një përgjigje që na bëri të qeshim të gjithëve me gjestin që ka bërë:

-640-0-5d4b2127e78a5.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0040018558502197