INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pabesueshme! Ariana Grande ka tradhëtuar të dashurin?

E pabesueshme! Ariana Grande ka tradhëtuar të dashurin?

Publikuar më: 21:55 09-08-2018

Ariana Grande ka mohuar të ketë tradhëtuar ish-të dashurin e saj Mac Miller.

Këngëtarja u nda me ishin e saj Mac në prill, dhe vetëm pak javë më vonë doli në publik me të fejuarin e saj të tanishëm Pete Davidson, duke e gjetur veten kështu mes thashethemeve për tradhëti.

Duket se Ariana nuk ka duruar dot një koement të fundit për tradhëti që ka ardhur ndaj saj në Instagram.

Një ndjekëse kishte shkruar se nuk do të dëgjonte kurrë këngën ‘PEte Davidson’ që mban emrin e Ariana Grandes.

Që aty ka nisur një debat i nxehtë mes këngëtares dhe ndjekëses, kur Ariana ka sqaruar se ajo nuk e ka tradhëtuar Mac Miller me të fejaurin e saj aktual.

ariana.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034458637237549