INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E lidhur ose jo, Arilena Ara ''ngacmon'' dhe do të martohet me aktorin e famshëm turk që ''u çmend'' pas saj! Ja çfarë tha [FOTO]

E lidhur ose jo, Arilena Ara ''ngacmon'' dhe do të martohet me aktorin e famshëm turk që ''u çmend'' pas saj! Ja çfarë tha [FOTO]

Publikuar më: 11:10 18-11-2018

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të talentuara shqiptare dhe jo më kot fama e saj i ka kaluar kufijtë. Nëse ju kujtohet vitin e kaluar, ndërkohë që po bënte “namin” në playlistat muzikore të Shazam në Europë, një ndër aktorët më të mirë turq, Ozan Guler postoi një video të Ariela Arës duke kënduar “Nëntorin” në versionin shqip. Arilena reagoi mbi këtë video duke i komentuar nje emoji, por nuk ia ktheu “follow”, aktorit, madje ai e ka hequr nga instagrami këngëtaren shqiptare.

ozan.jpg

 

E ftuar mbrëmjen e kaluar në “Xing me Ermalin”, këngëtarja u shpreh se e kishte pëlqyer në pamje Ozanin por nuk i kishte bërë “follow” pasi nuk e njeh personalisht.

“Djalë simpatik, si luan, i mirë, me muskuj, gatuan, djalë për shtëpi, për t’u martuar është. Kur postoi videon ky, fansat më shkruanin ta ndiqja. Nuk e ndoqa se nuk e njoh personalisht. Ai po të dojë të vijë tek shtëpia të kërkojë dorën, martohemi, kjo punë merr fund”, u shpreh Arilena.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035591125488281